Landesliga Hammonia
|
So - 02.08. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TuS Germania Schnelsen
|
3:1 (0:1)
|
|
Fr - 07.08. |
19:30 |
TuS Osdorf
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:1 (1:0)
|
|
So - 16.08. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TSV Sasel
|
1:2
|
1
|
Fr - 21.08. |
19:30 |
FC Elmshorn
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:1
|
1
|
So - 30.08. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
VfL Pinneberg II
|
0:0
|
|
So - 06.09. |
15:00 |
TSV Uetersen
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:0
|
1
|
So - 13.09. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
Hamburger SV III
|
3:4
|
|
Fr - 18.09. |
19:30 |
BW 96 Schenefeld
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:3
|
1
|
So - 27.09. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TuRa Harksheide
|
0:1
|
1
|
So - 11.10. |
14:00 |
SC Alstertal-Langenhorn
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
4:0 (2:0)
|
1
|
So - 25.10. |
14:00 |
Wedeler TSV
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:0 (0:0)
|
2
|
So - 01.11. |
14:00 |
TBS Pinneberg
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:3 (0:1)
|
1
|
So - 08.11. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
FK Nikola Tesla
|
0:3 (0:0)
|
1
|
Fr - 04.12. |
19:30 |
TuS Germania Schnelsen
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:0 (1:0)
|
1
|
So - 13.12. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TuS Osdorf
|
0:2 (0:1)
|
1
|
So - 31.01. |
14:00 |
SV Eidelstedt
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:2 (0:1)
|
1
|
So - 07.02. |
11:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
FC Teutonia 05
|
4:1 (2:1)
|
|
So - 14.02. |
15:00 |
TSV Sasel
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
5:0 (2:0)
|
1
|
So - 21.02. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
FC Elmshorn
|
3:0 (2:0)
|
1
|
Mi - 24.02. |
19:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
HEBC
|
0:5 (0:4)
|
1
|
So - 06.03. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TSV Uetersen
|
0:0 (0:0)
|
1
|
Fr - 11.03. |
20:00 |
Hamburger SV III
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:1 (0:0)
|
1
|
So - 20.03. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
BW 96 Schenefeld
|
0:0 (0:0)
|
2
|
Fr - 25.03. |
19:30 |
TuRa Harksheide
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:0 (0:0)
|
1
|
So - 03.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SC Alstertal-Langenhorn
|
0:2 (0:1)
|
1
|
Mi - 06.04. |
19:00 |
VfL Pinneberg II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:2
|
1
|
So - 10.04. |
10:45 |
FC Teutonia 05
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
3:2 (1:1)
|
1
|
So - 17.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
Wedeler TSV
|
1:3 (0:2)
|
1
|
So - 24.04. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
TBS Pinneberg
|
0:1 (0:0)
|
1
|
Do - 05.05. |
12:00 |
FK Nikola Tesla
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:0 (0:0)
|
|
So - 08.05. |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen II
|
|
SV Eidelstedt
|
1:2 (0:0)
|
|
So - 15.05. |
10:45 |
HEBC
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:3 (1:3)
|
2
|
Holsten-Pokal - Herren
|
So - 26.07. |
12:30 |
Tangstedter SV II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
0:3 n.a.
|
|
Mi - 05.08. |
18:30 |
Moorreger SV II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:4
|
|
Mi - 12.08. |
18:15 |
TSV Uetersen II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
1:3
|
|
Sa - 19.12. |
13:00 |
TSV Sasel II
|
|
SV Halstenbek-Rellingen II
|
2:1 n.V.
|
|